آینه و کنسول فایبرگلاس لاوین

آینه و کنسول فایبرگلاس لاوین

آینه و کنسول فایبرگلاس لاوین

آینه و کنسول فایبرگلاس لاوین

کارخانه مجسمه سازان فرزام تولید کننده آینه و کنسول فایبرگلاس لاوین با کیفیت مرغوب می باشد .تلفن: 09333994463

این کارخانه با مساحت 3000 متر در تهران  اتوبان امام رضا واقع شده است.

آینه و کنسول فایبرگلاس

آینه و کنسول فایبرگلاس یکی از محصولات ویژه کارخانه مجسمه سازان فرزام می باشد.به جرات میتوان گفت یکی از شکیل ترین های آینه و کنسول فایبرگلاس آینه و کنسول لاوین می باشد. محبوبیت و ظرافت این آینه و کنسول زبانزد خاص‌و عام است. این آینه و کنسول فایبرگلاس در رنگاریزی بسیار جذاب و کیوت است . و چشم ها به آن خیره میشود.طراحی و رنگ این نوع آینه کنسول ها کاملا به صورت چوب میتواند صورت گیرد . مخصوص جهیزیه برای عروس خانوم ها بسیار سبک و مقاوم و با کیفیت است.کارخانه مجسمه سازان فرزام بزرگترین تولید کننده و توسعه دهنده این محصول می باشد.

رزین پلی استر در مجسمه سازی تولید سنگ مصنوعی و کارهای صنعتی قابل استفاده است. رزین پلی استر وقتیکه با خشک کن (هاردنر) مخلوط و بعد از مدتی حرارت آن زیاد میشود.و حالت ژله ای می شود. وقتی پلی استر سفت شد مولکول ها به هم نزدیک و بخشی از محلول بخار میگردد. و در نهایت حجم پلی استر پس از بسته شدن مقداری کاهش می یابد. و دیگر این مواد ( پلی استر سفت و سخت شده ) را نمی توان به حالت مایع برگرداند.و بهترین درجه برای کارکردن با مواد پلی استر حرارت ۲۰ میباشد. پلی استر مایع اگر روزانه بیش تر از پنج کیلوگرم مصرف شود بدلیل اینکه بوی تند و زننده ای دارد  باید در مکانی این کار انجام شود که دارای تهویه مناسبی است و استفاده کم تر از پنج کیلوگرم در روز در مکان بسته زیان آور نیست.

آینه کنسول فایبرگلاس

از جنس فایبرگلاس بسیار مقاوم نشکن ، ضد ضربه و ضد آب و سبک می باشد.که در برابر سرما و نور آفتاب مستحکم است. جنس فایبرگلاس از مواد درجه یک ساخته شده است.این ستون مناسب نماسازی و محوطه سازی در باغ ها و تالارهای عروسی ، ویلاها و همچنین در منازل لوکس شما قابل استفاده است.سازنده انواع ستون های فایبرگلاس رومی, امپریال , انواع ستون های وایت, ستون مجسمه فایبرگلاس در کارخانه ما تولید می شود .کارخانه تولید کننده مجسمه فایبرگلاس, دکور محوطه,دکورباغ,دکور آتلیه عکاسی,رزین و پلی استر است. که آینه و کنسول فایبرگلاس ,ستون فایبرگلاس,تابلو فایبرگلاس,آبنما فایبرگلاس وآباژور فایبرگلاس,پایه و گلدان فایبرگلاس و… از محصولات ما می باشد.

برای سفارش با شماره ۰۹۳۳۳۹۹۴۴۶۳ مهندس فرزام فر تماس بگیرید.

رنگ آمیزی تمامی کارها در صورت تمایل با سلیقه مشتری انجام میگردد.

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.